Resident Evil Re:Verse, Capcom, Capcom odložil Resident Evil Re:Verse na rok 2022

Capcom odložil Resident Evil Re:Verse na rok 2022

Multiplayerová akce si v testech vedla velmi špatně a odklad jí může jedině prospět

Zdroj: Capcom
15. 7. 2021
Název: Resident Evil Re:Verse Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 28. 10. 2022

Stalo se něco, co se zřejmě stát mělo. Máme tu další odklad, tentokrát ale nejspíš nikdo nepochybuje, že ho hra potřebuje. Capcom oznámil, že multiplayerová akce Resident Evil Re:Verse vyjde později. Už původně hra nestihla uvedení Resident Evilu Village, i když se Capcom později tvářil, že to tak ani nezamýšlel. Pak měl titul dorazit v červenci s tím, že ho samozřejmě všichni majitelé Village obdrží automaticky.

Ale nakonec ani v tomto termínu nepřijde. Resident Evil Re:Verse byl odložen až na rok 2022, aby mohl tým na projektu dál pracovat a doručit fanouškům ten nejlepší možný zážitek. Nutno podtrhnout, že další péči hra podle starších testovacích verzí potřebovala jako sůl a opakovaně jsme si kladli otázku, zda její vývojáři z tchajwanského studia NeoBards Entertainment zvládnou za tak krátkou dobu do vydání něco skutečně změnit a opravit. NeoBards mají už mimochodem na kontě i podobně slabý asymetrický multiplayerový titul Resident Evil: Resistance, který byl pro změnu součástí remaku Resident Evilu 3.

Dopadne to nakonec lépe?

Capcom slíbil upřesnit další informace a podrobnosti o novém datu vydání později. Firma poděkovala fanouškům za pochopení a trpělivost. Majitelům fyzické verze pak vydavatel doporučil, aby si dobře uschovali download kód na Resident Evil Re:Verse, případně jej rovnou aktivovali a byli na vydání hry připravení.

Samotný titul nemá smysl na tomto místě zdlouhavě připomínat. Jedná se o akci pro čtyři až šest hráčů, v níž se utkávají hrdinové a monstra z celé série. Více podrobností najdete v našich starších článcích a také si můžete připomenout nechvalně proslulý stream plný hněvu a bolesti.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru