Capcom láká na betu multiplayerového Resident Evilu

Capcom láká na betu multiplayerového Resident Evilu

Už příští týden kromě informací o Village zřejmě představí úplně novou hru z této série

Zdroj: Capcom
15. 1. 2021

Na 21. ledna připadá speciální vysílání věnované hororové sérii Resident Evil, oznámila společnost Capcom. A zjevně nás čeká velmi zajímavý program. Těšit se podle vydavatele můžeme na novinky k Resident Evil Village, nový trailer a první pořádný gameplay. Ale také další zprávy. A protože na letošek připadá 25. výročí ságy, je dost dobře možné, že se bude mluvit také o novém filmu či hraném a animovaném seriálu.

Nový on-line Resident Evil?

Anebo o úplně nové hře. Leccos už naznačovaly nedávné úniky z interních dat Capcomu. A teď firma láká členy takzvaného Resident Evil Ambassador programu, aby zkusili štěstí a přihlásili se do uzavřené bety nějaké neoznámené multiplayerové hry z tohoto světa. Zajímavé přitom je, že míří na konzole PS4 a Xbox One. Více informací o hře má být odhaleno právě 21. ledna a beta pak poběží na konci ledna.

Ale co to může být? Upřímně se přiznám, že po pokusech a experimentech v podobě Resident Evil: Operation Raccoon City, Umbrella Corps a Resident Evil: Resistance už velkou chuť na multiplayer v podání téhle značky nemám. Ale to neznamená, že nejsem zvědavý, co Capcom chystá.

A co Village pro staré konzole

První Resident Evil vyšel v Japonsku 22. března 1996 pro původní PlayStation. Do konce měsíce se dostal ještě do Spojených států, ale Evropa si musela už tradičně počkat nejdéle. Resident Evil tu debutoval začátkem srpna. V těchto termínech také můžeme očekávat nějaké další připomínky 25. narozenin značky.

Resident Evil Showcase startuje ve čtvrtek 21. ledna ve 23 hodin středoevropského času. Dozvědět bychom se tu mohli i to, zda nakonec Resident Evil Village dorazí také na PS4 a Xbox One, což nejsou potvrzené platformy, ale autoři naznačili, že o ně stále usilují. S jistotou hra vyjde na PC a nové konzole.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru