Call of Duty: Warzone, Activision, Call of Duty: Warzone míří do Tichomoří

Call of Duty: Warzone míří do Tichomoří

Mapa inspirovaná druhou světovou válku láká na boj v džungli a nový anticheatovací systém

Zdroj: Activision
8. 9. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Včerejší odhalení multiplayeru Call of Duty: Vanguard se netočilo jen okolo klasických režimů, ale na přetřes přišel také populární battle royale v podobě Call of Duty: Warzone. Vůbec poprvé jsme mohli spatřit novou mapu zasazenou do Tichomoří, která je samozřejmě inspirována druhou světovou válkou. Pracují na ní vývojáři ze studia Raven Software a potvrdilo se leccos z toho, o čem se v uplynulých měsících spekulovalo.

Nový engine z Vanguardu

Novou mapu má pohánět stejná technologie jako Vanguard, tedy vylepšený engine z nového Modern Warfare. Tropický ostrov samozřejmě nabídne docela odlišené prostředí a také nové dominanty. Cílem vývojářů podle jejich slov bylo vytvořit nějaký nový zážitek a atmosféru odlišnou od Verdansku. Díky stejné technologii s Vanguardem bude možné snadno integrovat zbraně a další prvky i do Warzone v Pacifiku. Bude zajímavé zjistit, zda se to projeví i na destrukci prostředí, která obohatí Vanguard, ale v souvislosti s Warzone se o ní zatím nemluvilo.

Všechny týmy na tomto novém obsahu spolupracovaly. Raven Software mají na pomoc autory ze Sledgehammer Games, Beenox, High Moon Studios i Toys for Bob. Warzone Pacific jinak slibuje lepší anticheatovací systém na PC, komunitní eventy i časově omezené módy. Vývojáři lákají, že mapa je plná tajemství a bude se postupně vyvíjet. Rozlohou by měla přibližně odpovídat Verdansku a vznikla na základě postřehů a podnětů komunity za poslední dva roky. Výsledkem má být zábavná a vzrušující hratelnost, tvrdí studio.

Samozřejmostí už je podpora cross-playe a cross-progression systému. Velký otazník se ale prozatím vnáší nad výbavou. Ačkoli mapa je zasazena do druhé světové války, leccos nasvědčuje tomu, že hráči budou moci používat stávající moderní výbavu a zbraně, což by do značné míry kouzlo nového prostředí alespoň z mého pohledu kazilo. Uvidíme, jak to bude nakonec vypadat.

Magazín Video Games Chronicle už dříve na základě vlastních zdrojů tvrdil, že nová tichomořská mapa bude větší než Verdansk a nabídne nové dopravní prostředky, které to zohlední. Spekulovalo se dokonce o letadlech. Pacifiku bychom se měli dočkat krátce po vydání Call of Duty: Vanguard, tak snad to tentokrát vyjde, protože na obsah inspirovaný studenou válkou a Black Ops Cold War se ve Warzone čekalo mnohem déle, než se původně myslelo. Podle autorů ale nová mapa tentokrát do Warzone opravdu dorazí do konce roku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru