Remothered: Broken Porcelain

Broken Porcelain naváže na horor Remothered

Pokračování přinese adrenalin a změnu prostředí. Novinkou budou příběhové animace

21. 8. 2019
Název: Remothered: Broken Porcelain Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: ,

Italská hororová adventura Remothered: Tormented Fathers z počátku roku 2018 zřejmě mezi hráči vzbudila pozitivní ohlas a dařit se jí muselo i v prodejích, neboť letos na jaře oznámil vydavatel Modus Games pokračování. To nese podtitul Broken Porcelain a na Gamescomu se blýsklo první upoutávkou a detaily o vydání.

V Remothered: Broken Porcelain se hráči vžijí do role nové hlavní hrdinky vydávající se do děsivé lokace jménem Ashmann Inn. Tam hráče budou očekávat nejen investigativní hádanky a možnost průzkumu zajímavých lokací s temnou minulostí, ale zejména také děsivý psychologický horor plný infarktových situací a adrenalinových úprků. Autoři z týmu Stormind Games slibují v porovnání s původním dílem hratelnost obohatit a vylepšit, na detaily jsou ale ještě poněkud skoupí. Z produktové Steam stránky hry a ze zveřejněné tiskové zprávy ale víme, že rychlé reflexy stačit nebudou a bude zapotřebí zapojení důvtipu i strategického přístupu. To má v praxi znamenat schopnost rozhodnout se, kdy se schovat, kdy utéci a kdy se naopak vyplatí postavit se nebezpečí čelem.

Ono nebezpečí mají představovat bestie přezdívané stalkeři. To mají být monstra uvězněná v čase i prostoru. S časem také souvisí to, že autoři slibují připomínat horory minulé i za pomocí častých flashbacků. Z výletů do minulosti přitom mohou čerpat zejména ti hráči, kteří mají zkušenosti s originálem. Broken Porcelain sice přinese nový původní příběh, odkaz Tormented Fathers ale nezůstane zapomenut a na to konto tvůrci slibují dopovědět příběhy některých postav z originálu.

Novinkou pak má být to, že pokračování přinese animované příběhové předěly, jež mají dopomoci atmosféře i lepšímu přenesení hráče do centra dění. Hra by měla vyjít během příštího léta, a to na PC, Xbox One, PlayStation 4 a na Nintendo Switch.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru