Borderlands 3, 2K Games, Bordlerands 3 umožní split-screen multiplayer

Bordlerands 3 umožní split-screen multiplayer

Spekuluje se rovněž o cross-platform hraní, zmínka ale z obchodu zmizela

4. 4. 2019
Název: Borderlands 3 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 13. 9. 2019 Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 13. 9. 2019

Včera odpoledne došlo na potvrzení již poměrně seriózních indicií, že třetí díl série Borderlands vyjde v září letošního roku coby exkluzivní titul pro Epic Games Store. Dozvěděli jsme se také, že exkluzivní partnerství bude trvat půl roku, vývojáři z Gearboxu odhalili obsah sběratelských edic a pochlubili se rovněž hlavním artworkem, který bude zdobit krabičku. Necelých 24 hodin pak vychází najevo detaily o multiplayeru, který by měl – alespoň na konzolích – nabídnout jednak možnost hrát v režimu rozdělené obrazovky a jednak umožnit hraní napříč platformami.

První náznaky se objevily na produktové stránce v Microsoft Storu, kde se ve výčtu herních možností objevovaly oba zmiňované módy. Explicitně uvedená možnost cross-platform hraní však z výpisu v průběhu dnešního dne zmizela a v ani jedné z několika namátkou vybraných jazykových mutací se již neobjevuje. Berte proto informaci s jistou rezervou, bez ohledu na to, že se vývojáři již na konto nelimitovaného multiplayeru vyjádřili redaktorům IGN. „Možnost cross play je něco, co momentálně ověřujeme, v tuto chvíli ale tuhle funkci nemůžeme potvrdit,“ vzkazují lidé z Gearboxu.

Co se týče split-screenu, i k němu poskytli vývojáři komentář, a i když ho v souvislosti s novým trailerem na kanálu PlayStation potvrdili (mihne se ve 47. vteřině) , nemůžeme o něm mluvit v souvislosti se všemi chystanými verzemi. Split-screen totiž bude dostupný pouze na PS4 a Xbox One, takže pokud plánujete hrát na PC – třeba i díky nejrůznějším gagetům na své televizi v obývacím pokoji – bude vám gaučový režim odepřen.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru