Borderlands 3, 2K Games, Gearbox konečně odhaluje Borderlands 3

Borderlands 3 vyjdou 13. září exkluzivně na Epic Storu

Digitální PC verzi až do dubna 2020 ukořistil konkurent Steamu. Ostatních verzí se to netýká

3. 4. 2019
Název: Borderlands 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 13. 9. 2019

Spekulace se potvrzují. Gearbox oznámil, že Borderlands 3 vyjdou 13. září, jak naznačil nedávný únik, a nový trailer současně stvrdil i informaci, že při uvedení bude digitální PC verze exkluzivní pro Epic Games Store. V dubnu 2020 se pak objeví i v dalších službách. Kromě PC samozřejmě hra míří rovněž na konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Nebude zřejmě náhodou, že spoluzakladatel studia Randy Pitchford na Twitteru v těchto dnech prohlásil, že přibližně půlroční časovou exkluzivitu nepovažuje za žádný problém. Své sympatie ostatně vyjádřil novému hráči na poli digitální distribuce už loni v prosinci. Gearbox podle prohlášení v tiskové zprávě věří, že mu právě Epic a jeho nová distribuční platforma pomůže rozšířit komunitu fanoušků, a připomíná, jak pro byli hráči na PC vždy důležitou součástí úspěchu značky. Otázkou je, zda se jim tímto krokem skutečně zavděčí…

Nedílnou součástí pokračování bude opět kompletní kooperace. Hra bude nově automaticky škálovat úroveň nepřátel na základě schopností a levelu zapojených hráčů pro každého individuálně. Kdokoli se tak může přidat ke hře někoho dalšího a nemusí brát ohled na jeho zkušenosti ani pokrok, který v příběhu učinil.

Na rozdíl od předchozích her naopak dostaneme příležitost častěji opustit i samotnou Pandoru a vydat se na další světy, naznačili už dříve vývojáři. Každý z nich má přitom podle autorů nabídnout unikátní prostředí i nepřátele.

Popisek pod upoutávkou, která představuje rovněž nové postavy, nás láká na 1. květen, kdy budou na webu borderlands.com zveřejněny první souvislé záběry ze hry.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru