Bohemia Interactive oznamuje Switch verzi akce Vigor

Nenechte si ujít možnost registrace do uzavřené betaverze. Ta poběží v první polovině dubna

Zdroj: Bohemia Interactive
26. 3. 2020

Česká looter shooter akční multiplayerovka Vigor od týmu Bohemia Interactive dorazila minulý rok v srpnu na Xbox One, což je od té doby také jediná platforma, kde lze na tuto F2P akci narazit. Ale to už nebude platit nadlouho, neboť Bohemia Interactive aktuálně oznamují chystaný příchod hry na Nintendo Switch.

V přiložené upoutávce můžete spatřit záběry běžící přímo na této konzoli a ty lákají na již známé principy, mezi něž patří souboje s hrstkou ostatních hráčů, přítomnost bohatého lootu a možnost budovat vlastní obydlí. Na webové stránce hry se můžete registrovat a rezervovat si své místo v chystané uzavřené betě, jež bude probíhat od 9. do 16. dubna. Registrace jsou otevřené do příštího pátku. Pozvání do této fáze testování můžete přijmout například od vedoucího projektu, kterým je Petr pettka Kolář: „Rozhodli jsme se, že je čas udělat další krok po vydařeném období exkluzivity na konzoli Xbox. Poválečné Norsko plánujeme otevřít novým hráčům, konkrétně majitelům konzole Nintendo Switch. Zatímco ve verzi pro Xbox Outlandeři ochutnají příchod nové sezóny, Closed beta poběží ve speciální verzi.“ Čím bude speciální a jak se bude lišit, to prozatím nevíme.

Oznámení skrze Nintendo Direct přichází krátce poté, co jsme vás informovali o celkových úspěších v roce 2019, kdy tento tuzemský tým  dokázal prodat 4,5 milionů kopií her a rozšiřujících balíčků. Celkové tržby přesáhly 1,5 miliardy, což pro tento už čtyřsethlavý tým znamená dosavadní rekord. A pokud by vás zajímalo, jaká cesta vede k podobným cifrám, ta si určitě nenechte ujít naši předloňskou reportáž, ve které se Jirka se Zdeňkem vydali do brněnské pobočky studia a nahlédli pod pokličku vývoje právě citovaného Vigoru. Ten už do současné doby stihlo vyzkoušet na čtyři miliony hráčů.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru