Abandoned, Sony Interactive Entertainment, Blue Box konečně zprovoznil svou aplikaci pro Abandoned

Blue Box konečně zprovoznil svou aplikaci pro Abandoned

Podívejte se, co mohou spatřit hráči na PlayStationu 5. Máme krátký klip a další tajemství

Zdroj: Blue Box Game Studios
13. 8. 2021

Odhalení, jaké svět neviděl. Záhada okolo Abandoned vstoupila do dalšího dějství. A přesně, jak jsme předpokládali, ani po opakovaně odkládaném vydání speciální aplikace pro PlayStation 5 nejsme zatím o moc moudřejší. Blue Box Game Studios před malou chvilkou konečně po několika odkladech zprovoznili svou Realtime Experience, ale výsledek zřejmě většinu netrpělivých hráčů zklame.

Spuštění aplikace představuje jen první krok v řadě. V menu je zatím jediná krátká ukázka renderované v reálném čase na PS5. Takzvaný úvod. Následovat mají cinematic reveal trailer, klasický trailer a release trailer. A po nich ještě dvě gameplay dema. Přičemž to, co je zatím ze hry možné spatřit, neukazuje o mnoho víc než krátký klip, který se už před pár dny objevil na Twitteru studia, jen na pozadí kroků hraje úryvek skladby I Saw Stars od Deep Sounds.

Nálada vůči studiu byla v posledních dnech už hodně nepřátelská a kritizovat jej začali i ti, kteří autory dlouho hájili. Bez ohledu na to, zda dělají to, co říkají, anebo jde o nějaký marketingový trik. To je teď skoro vedlejší. A samo o sobě to vlastně nepředstavuje problém. Ani podobný guerillový marketing ale nelze natahovat ad absurdum a potenciální výhoda a pozornost fanoušků i médií se začíná obracet proti autorům. Dnes měli jedinečnou šanci odhalit všechny karty. Ovšem budovat napětí nelze donekonečna a i když jsme další podobnou “hádanku” očekávali, nepočínají si podle mě vývojáři zrovna dvakrát šikovně. Zejména s přihlédnutím ke katastrofální komunikaci a vlastní historii studia, která sama o sobě vzbuzuje mnohé otázky.

Více podrobností o Abandoned najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

13

Napsat komentář

Další články
Nahoru