Blizzard odhaluje další hrdinku pro Overwatch 2

Přidává také detaily o battle passu a bezplatném postupu. V prvním dílu dnes končí loot boxy

Zdroj: Blizzard
15. 9. 2022
Název hry: Overwatch 2 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 4. 10. 2022 Platformy: , , , , , Žánr:

Necelý měsíc nás dělí do vydání druhého dílu týmové akce Overwatch a vývojáři z Blizzardu se snaží naplno zaujmout jejími přednostmi. Po několika náznacích a spekulacích tak odhalují další hratelnou postavu Kiriko, přináší detaily o battle passu pro první sezónu a zároveň ukončují veškeré aktivity týkající se loot boxů v první hře. Zpráva je nicméně velmi důležitá pro budoucí fungování Overwatche 2 zejména s ohledem na jeho free to play povahu. Jak totiž bylo dříve oznámeno, hrdinové budou součástí zmíněného battle passu a dnes se konečně dozvídáme, že pokud si nekoupíte prémiový přístup, budete se muset v bezplatném battle passu dostat až na 55. úroveň, abyste si mohli pomýšlet na nového hrdinu.

Začněme ale s prvním dílem a už dopředu avizovaným zrušením loot boxů. Protože druhý díl krabice s kosmetickými předměty zahrnovat nebude, rozhodli se vývojáři z Blizzard už před časem, že hráčům v průběhu září otevřou všechny dosud neotevřené loot boxy s tím, že veškerý obsah bude následně převeden do druhého dílu. Stalo se tak včera v noci, a to bez vašeho případného přičinění. Blížící se deadline samozřejmě přiměl hráče ke zvýšené aktivitě kolem loot boxů, jako kdyby byli opět na začátku celé éry Overwatche, nic to už ale na aktuální situaci nemění. Jak ale upozorňuje například magazín PC Gamer, našli se i tací, kteří si nechali až do poslední chvíle stovky, ne-li tisíce loot boxů, a chtěli si většinou k radosti diváků na streamech obstarat vše sami.

Hlavními přednostmi Kiriko jsou samurajské umění a možnost léčit spoluhráče s tím, že vývojáři údajně hodně čerpali z toho, jak na bojišti funguje Genji.

Zdá se proto, že cesta k Overwatchi 2 je zase o něco kratší, na což Blizzard reaguje zmiňovaným odhalením nové hrdinky a dalšími detaily. Pokud hrajete supporta, měli byste se o Kiriko zajímat – spadá do této třídy a k dispozici pro kompetitivní zápasy bude dva týdny po zahájení první sezóny. Jejími hlavními přednostmi jsou samurajské umění a možnost léčit spoluhráče s tím, že vývojáři údajně hodně čerpali z toho, jak na bojišti funguje Genji. Postavy se však přirozeně odlišují a jdou si vlastní cestou, což je rozhodně plus ve smyslu pestrosti. Kiriko léčí za pomoci papírových talismanů, které hází spoluhráčům. Dále se umí rychle přesouvat, a to i například skrze zdi, brání se za pomoci vrhacích nožů kunai a může dokonce na krátkou chvíli přiřknout spoluhráči nezranitelnost. Její ultimátní schopností je vyvolání spirituální verze lišky a bran torii, které zaručí celému týmu zrychlený pohyb, útok, přebíjení i kratší cooldowny vlastních abilit.

Abyste si s Kiriko mohli zahrát, musíte buďto přecházet z prvního dílu se zárukou tzv. Founder’s Packu nebo si koupit prémiový battle pass. V opačném případě můžete stoupat po bezplatném battle passu, ale až do zmiňované 55. úrovně, což zřejmě nebude jen na jedno dvě odpoledne. Skutečné časy nicméně zjistíme až v momentě, kdy začne druhý díl fungovat, do té doby můžeme pouze odhadovat. Sluší se nicméně doplnit, že v prémiovém battle passu za 10 dolarů (nebo 1000 žetonků prémiové měny) získáte nejen Kiriko, ale také 2 epické skiny, 1 přívěšek na zbraň, 2 suvenýry, 1 intro pro highlighty, 14 dalších předmětů, jako jsou emoty či vítězné pózy a nejvyšší stupně battle passu, které se odemykají až po splnění základní úrovně s více než 80 levely.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru