EA Sports WRC, Electronic Arts, Blíží se WRC 23 a Total War: Pharaoh

Blíží se WRC 23 a Total War: Pharaoh

WRC 23 má vyjít už v červenci. Nový Total War z Egypta si vyzradili samotní vývojáři

Zdroj: ilustrační/Vortex/koláž
21. 5. 2023
Název: EA Sports WRC Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 3. 11. 2023

Insider billbil-kun se opět rozjel. Tentokrát vypustil do světa hned dvě zajímavé zprávy v podstatě současně. V té první se vrací k nové závodní hře s licencí World Rally Championship. Psal o ní už dříve s tím, že je skoro hotová a na podporu svých tvrzení ukázal dokonce achievementy. Ačkoli Electronic Arts ani Codemasters se dosud na konto tohoto titulu neozvali, teď billbil-kun říká, že novinka se definitivně bude jmenovat WRC 23, jak tvrdí i Tom Henderson. A vyjde prý už 28. července.

Přidává i pár detailů, i když jde v jeho podání jako obvykle spíš o různé edice. Hra dorazí na PC, PlayStation 5 a Xbox Series. Stojí za připomenutí, že dosud vycházela v režii Kylotonnu a Naconu série i na PS4, Xbox One a Switch. K dispozici bude standardní a prémiová verze označená jako Champions. Champions Edition láká hned od vydání na obsah nadcházejících pěti sezón. Jako preorder bonus se navíc zákazníci mohou těšit na tříměsíční předplatné služby  WRC+. Ceny jednotlivých verzí měly být podobné jako u F1 23. Více podrobností o novém WRC najdete v našich starších článcích.

S Total Warem do Egypta

Druhá zpráva billbil-kuna není o nic méně zajímavá a označuje ji jako další exkluzivní oznámení. Sega a britské studio Creative Assembly chystají titul Total War: Pharaoh. První informace unikla dokonce prostřednictvím oficiálního webu, ale dozvěděli jsme se v podstatě jen název hry. Insider dál láká na tři různé edice – standardní, deluxe a dynasty. Za předobjednávku mají hráči dostat bonusové kosmetické balíčky Heart of the Shardana a Avatar of the Gods.

Deluxe edice nabídne navíc minimálně jednu další frakci a soundtrack. Dynasty edice láká na další balíčky frakcí a rozšíření kampaně. Hra by podle insidera měla být oficiálně oznámena v nadcházejícím týdnu. Podporované platformy bilbil-kun nezná.

Zdroj: Reddit/CA

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru