Enlisted útočí na Battlefield a láká na moderní konflikt

Free-to-play akce zasazená do druhé světové války nabízí nový režim ze současnosti

Zdroj: Darkflow Software
19. 11. 2021
Název hry: Enlisted Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 10. 11. 2020 Platformy: , , , , Žánr:

Vývojáři free-to-play akce Enlisted ze studia Darkflow Software se rozhodli docela zajímavým způsobem zaútočit na Battlefield. A je skoro s podivem, že na tuto novinku nelákali dlouho dopředu. Až dosud jsme si spojovali Enlisted výhradně s bojišti druhé světové války. Vydali jsme se do Moskvy, Berlína, Normandie a Tuniska. A zatímco Battlefield 2042 nabízí moderní konflikt a v Portalu si můžete užít i trochu historie, Enlisted hráče překvapivě posílá do jednadvacátého století.

Každý voják pěchoty má k dispozici polní lopatku, kterou je možné použít k hloubení zákopů.

Těšit se můžete na autentické moderní zbraně i tanky. Režim Modern Conflict je situovaný do pouštní oblasti, kterou můžete znát z tuniské kampaně, a postaví proti sobě dvě strany. Ta první používá převážně výbavu zemí NATO, ta druhá je vybavena ruskou technikou. Všichni hráči mají k dispozici předurčené jednotky a tanky. Těšit se můžete na útočné pušky, sniperky i brokovnice, které jsou unikátní pro každou stranu. Moderními tanky jsou M1A1 HC a T-80U. Každý voják pěchoty má navíc k dispozici polní lopatku, kterou je možné použít k hloubení zákopů.

Režim Modern Conflict je k dispozici zdarma od včerejška jen do 22. listopadu na PC, PS4, PS5, Xboxu One i Xboxu Series. Hra navíc podporuje cross-platform multiplayer. A vlastně se tímto způsobem může Enlisted rozvíjet podobně jako třeba War Thunder od stejného vydavatele na stejném enginu Dagor.

Více podrobností o Enlisted najdete v našich starších novinkách.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím