Bezplatné rozšíření pro Borderlands 2 potvrzeno

Bezplatné rozšíření pro Borderlands 2 potvrzeno

DLC propojí druhý díl s chystanou trojkou. S Lilith se vydáme do boje už za pár dní

6. 6. 2019

Už před pár dny jsme vás informovali, že se Borderlands pravděpodobně dočkají nového obsahu. Ale nemluvili jsme o třetím díle, ale o dvojce. Nyní se tato původně nepotvrzená zpráva zdá být na základě dalšího úniku definitivní. DLC nazvané Commander Lilith & The Fight For Sanctuary bude k dispozici zdarma a překlene příběhovou mezeru mezi druhým a třetím dílem, což se zdá být jako skvělý nápad a marketingový nástroj.

Aktuální únik pochází ze Steamu a slibuje nové bossy, oblasti i loot. Zvýší se i level cap pro veterány a nováčci budou moci naopak rovnou poskočit na úroveň 30. I když profil hry přestal záhy fungovat, povedlo se z něj zachytit nejen stručný popis, ale dokonce i sadu screenshotů. A to je už dostatečně pádný důkaz.

Podle předchozích informací magazínu PlayStation LifeStyle měla expanze vyjít během veletrhu E3, což odpovídá aktuální zmínce o 9. červnu. Otazník se nadále vznáší nad cílovými platformami. Akce Borderlands 2 zamířila na celou řadu zařízení včetně minulé i současné generace konzolí, ale také na Vitu nebo PlayStation VR. A bylo by vážně super, kdyby se DLC objevilo na co nejvíce systémech.

Nebude také jistě náhodou, že Borderlands 2 jsou součástí Borderlands: The Handsome Collection, která je momentálně v nabídce her pro předplatitele programu PlayStation Plus. Gearbox zjevně ví, jak povzbudit zvědavost a chuť fanoušků vrátit se k této sérii. Rozšíření pro podobnou singlovou 7 let starou hru rozhodně není standardním krokem v uspěchaném herním byznysu.

Borderlands 3 vychází 13. září na PC, PS4 a Xbox One.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru