Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, Beta Red Dead Online končí a hra se významně rozšiřuje

Beta Red Dead Online končí a hra se významně rozšiřuje

Multiplayer Red Dead Redemption 2 se dočkal nového obsahu a má se dál rozrůstat

14. 5. 2019
Název: Red Dead Redemption 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 26. 10. 2018

Otevřená beta Red Dead Online, která byla spuštěna v listopadu loňského roku, končí dříve, než jsme stačili strávit informaci od Take-Two Interactive, že její závěr je na dohled. Multiplayerový režim do westernu Red Dead Redemption 2 od Rockstaru dorazil s malým zpožděním, protože titul se objevil na pultech už v říjnu. Nyní hráče láká zpět do digitální prérie na nové mise, aktivity a další obsah, jehož nedostatek v posledních měsících fanoušci kritizovali.

Dnešní update kromě obvyklé porce vylepšení přináší nové kooperativní příběhové questy, další disciplíny v rámci free roamu i možnost zahrát si poker. Vývojáři poděkovali hráčům za účast v betaverzi a jejich zpětnou vazbu, která jim pomohla hru vyladit. Mnohé z podnětů se prý dostaly do aktuální verze a další tipy a vize příznivců se mohou podobným způsobem zhmotnit v budoucnu. Je to přitom stále začátek, slibuje Rockstar a naznačuje, že se dočkáme dalších rozšíření, jejichž cílem je prohloubit zážitek a spojení se světem i vaší virtuální postavou, kterou jste si vytvořili.

Pokud jde o nové mise v rámci série A Land of Opportunities, na své si přijdou ti, kteří ctí cestu práva a zákona i psanci mezi vámi. Pokračuje příběh Jessicy LeClerk, která pátrá po okolnostech vraždy svého manžela. Coby ctihodní ochránci můžete změřit síly s gangem Del Lobos a pomoci Tomu Daviesovi. Jestliže jste se vydali na scestí, užijete si naopak přepadení i bankovní loupež.

Co se nových volných aktivit týče, narazíte na staronové postavy známé z příběhu Red Dead Redemption 2 a autoři lákají na rozmanité činnosti. V divočině ovšem potkáte rovněž nové dynamické události. Zdánlivě nevinní pocestní možná hledají jen pomocnou ruku, anebo vás naopak chtějí připravit o měšec i o život….

A pak je tu samozřejmě výše avizovaný poker. Hazardu teď můžete holdovat ve městech, osadách a dalších vybraných místech. Vyzvat můžete své přátele v soukromé hře, anebo se pustit do riskantnější, ale potenciálně také výnosnější veřejné hry. Poker je určený až po 6 hráčů a zahrát si ho můžete v Blackwateru, Saint Denis, Tumbleweedu, Valentine a Flatneck Station.

Co by to bylo za persistentní multiplayerový svět, kdyby zanedbával vaši výbavu a garderobu. Ve hře se objeví nový revolver LeMat, ale také nové ošacení. Změn je ale ještě mnohem víc a netýkají se zdaleka jen nového obsahu, ale také hratelnosti, pravidel zdejšího světa a balancu. Jejich kompletní seznam najdete v příspěvku na blogu Rockstaru.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru