Během EA Play Live nedojde ani na Skate 4

Přesto chtějí vývojáři z Full Circle zítra něco oznámit. Dojde na remaster třetího dílu?

Zdroj: Electronic Arts
18. 7. 2021
Název: Skate Vývojář: Vydavatel: Žánr:

Vývojáři z Electronic Arts dělají všechno pro to, aby se na jejich připravovanou akci EA Play Live nikdo nedíval. Nechceme přehánět a svým způsobem jsme rádi, že se vydavatelé a vývojáři snaží být po předchozích incidentech co nejotevřenější, aby nevznikal prostor pro zbytečně přehnaná očekávání. V souvislosti se zmiňovanou konferencí se už ale hráči oprávněně ptají, co tedy přesně vyplní očekávaný hodinový program a vyjadřují své obavy na sociálních sítích. Po odvolání účasti BioWare s hrami ze série Dragon Age a Mass Effect, totiž přišlo upozornění, že nemáme očekávat ani Hvězdné války a nyní se hlásí vývojáři pokračování slavné série Skate ze studia Full Circle, aby hráčům sdělili něco podobného.

„No dop*dele, to byl ale rok, co?! Co jste vůbec dělali,“ ptají se žoviálně na Twitteru. „My jsme v lednu založili studio, přivítali jsme v naší rodině velmi talentované lidi a usilovně pracujeme na nové hře,“ rekapitulují zástupci Full Circle to jediné, co o vývoji nového Skatu ve skutečnosti víme. A pak přidávají to nejzásadnější: „Spoustu z vás doufalo, že od nás něco uvidí už příští týden, ale na tuhle show ještě nejsme úplně připraveni, takže se ve čtvrtek EA Play Live účastnit nebudeme.“ Vývojáři zdůrazňují, že vývoj je teprve na začátku a ještě zabere nějaký čas, než bude moci nový Skate – ohledně kterého panují nejasnosti i stran oficiálního názvu – na veřejnost. „Naší prioritou je to nepodělat. Pro vás, pro nás… i pro Skate,“ uzavírají vývojáři.

Ty nejdivočejší úvahy ale mluví o remasteru třetího dílu, o kterém se rovněž spekulovalo.

Aby ale nepřinesli jen nepříjemnou zprávu, na závěr svého vzkazu lidé z Full Circle uvádí, že už zítra pro nás budou něco malého mít, takže bychom si tipnuli například na vyjasnění zmiňovaných okolností kolem názvu hry, její logo nebo teaser obrázek ve stejném duchu, v jakém BioWare neurčitě láká pomocí artworků na Dragon Age 4. Ty nejdivočejší úvahy ale mluví o remasteru třetího dílu, o kterém se rovněž spekulovalo a ještě více po oznámení pokračování. Vzhledem k tomu, že jej skutečně neočekáváme dříve než na konci příštího roku – a nedivili bychom se ani vydání až v roce 2023 – vyplnit mezeru a současně i nalákat na sérii, která s námi nějaký čas nebyla, by bylo na místě.

Pokud však na odhalení remasteru skutečně dojde, budeme si významně klepat na čelo jako tak činíme poslední dobou při podobných krocích jiných vývojářů či vydavatelů. Jen tak, mimoděk, totiž dochází na oznamování potenciálně velmi zajímavých věcí, ale zodpovědní lidé či společnosti tak činí mimoděk a bez jakékoliv parády, která by určitě u hráčů zabodovala. Ať už to ale dopadne jakkoliv, určitě mrkněte na naše předchozí články o hře, ať už vás zajímá očekávána náplň, nebo bližší souvislosti stran toho, kdo na Skate pracuje a kdy by hra mohla dorazit.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru