Autoři Days Gone nabídli Sony pokračování Resistance

Měla to být akce v otevřeném světě. Sony naopak navrhovala nový Syphon Filter

Zdroj: Sony
7. 1. 2022

Jeff Ross, který vedl vývoj hry Days Gone od týmu Bend Studio, prozradil další zákulisní zajímavosti jen krátce poté, co se vyjádřil v tom smyslu, že jeho hru vnímala Sony jako neúspěch. Přestože se může pochlubit vysokými prodeji jako oslavovaný Ghost of Tsushima. Ross a jeho dlouholetý kolega John Garvin v roce 2020 opustili studio Bend. Předtím měl ale jiné možnosti a zajímavé plány, když Sony odmítla pokračování Days Gone.

Ve streamu Davida Jaffeho odhalil dva další potenciálně lákavé projekty. V první řadě Sony nabídl open world pokračování série Resistance, která na PS3 konkurovala Gears z X360. Dalším nerealizovaným projektem pak byl nápad na reboot stealth akce Syphon Filter. O něj ale zjevně neměl velký zájem ani samotný Ross, který říká, že neví, jak takový reboot udělat. Tady šlo spíš o iniciativu Sony, kterou zřejmě autoři nevyslyšeli.

To štafetu po Insomniac Games a jejich Resistance by očividně převzal rád. Moc jsme se ale o jeho návrhu přesto nedozvěděli. Prozradil jen, že by se to připravovalo samo a že spousta prvků této série by skvěle zapadla do hratelnosti v otevřeném světě. Ani o to ale neměla Sony zájem podle jeho slov. Z jeho povídání se ale primárně zdá, že ho stále trápí skutečnost, že Days Gone nedostalo další šanci a naopak to působí, jako by minimálně podle něj dělala Sony vše proto, aby vývojáři od této značky odstavila a přesměrovala jejich pozornost jinam.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím