Assassin’s Creed Mirage (Rift), Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage se pevně drží kořenů série

Assassin’s Creed Mirage nabídne režim New Game +

Volitelně si budou moci hráči nastavit také jediný život na průchod celou hrou

Zdroj: Ubisoft
20. 11. 2023
Název: Assassin’s Creed Mirage (Rift) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: ,
Datum vydání:
2024 (iOS)

Už téměř dva měsíce uplynuly od vydání Assassin’s Creed Mirage, vývojáři z Ubisoft Bordeaux ale za titulem ještě ani náhodou neudělali tlustou čáru, opravují chyby, přidávají nové možnosti a na prosinec chystají i zajímavý přídavek v podobě režimu New Game + pro opakované hraní, ovšem už s řadou odemknutých věcí z prvního průchodu. Informace zazněla už minulý týden, ale s přihlédnutím k pátečnímu svátku mohla u nás trochu zapadnout. Slíbený update, který bude k dispozici zdarma na všech platformách, pak předcházel větší update, který se mimo jiné zaměřil na chromatickou aberaci, resp. možnost tento efekt k radosti řady hráčů vypnout.

„Posloucháme vás: New Game + pro Assassin’s Creed Mirage bude dostupný v rámci bezplatného prosincového updatu,“ napsali vývojáři na sociálních sítích a zprávu doplnili ještě o jednu specialitu. „Pro zkušené assassíny přijde spolu s NG+ také možnost trvalé smrti napříč všemi obtížnostmi,“ dodali zástupci pobočky Ubisoftu v Bordeaux a už dopředu vyzvali k překonání solidní výzvy. Jeden život na celou hru totiž může být ošemetný i v případě nižšího nastavení celkového obtížnosti hry, protože uklouznout se dá i na místech, která byste mohli obvykle projít se zavřenýma očima a hra je bez ohledu na dřívější prohlášení stále poměrně velká, takže prostoru pro chybu existuje hodně.

Co se týče v úvodu zmíněného dřívějšího updatu, šlo zatím o největší sadu vylepšení a oprav, které se hra na všech cílových platformách dočkala. Možnost vypnout efekt chromatické aberace tak byl jen jednou z mnoha věcí, které prošly změnou a hráči mohli například narazit na větší pestrost dokončovacích animací při zabití nepřítele skrytou čepelí, dočkali se oprav průběhu některých misí, zlepšil se také celkový pohyb NPC po městě, případně jejich oblečení a ze servisních věcí můžeme vypíchnout třeba opravu počítadla odehraných hodin na PS5 nebo ukazatele obnovovací frekvence v nastavení PC verze.

Z druhé strany je však na místě připomenout, že nad rámec oprav zatím Ubisoft Bordeaux nepočítá s tím, že by se Mirage měl dočkat nějakých DLC či skutečných rozšíření, třeba po vzoru Valhally. Je to dáno jednak tím, že Mirage samotný měl být rozšířením a jednoduše i tím, že Ubisoft dál pracuje na zažehnutí nové éry a vize Assassin’s Creed prostřednictvím platformy Infinity i jednotlivých dílů.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru