Arnold Schwarzenegger se po 33 letech vrací k Predátorovi

Zahrajeme si za něj v novém rozšíření pro multiplayerovou akci Hunting Grounds

Zdroj: IllFonic
12. 5. 2020
Název hry: Predator: Hunting Grounds Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 24. 4. 2020 Platformy:

Asymetrická multiplayerová akce Predator: Hunting Grounds od studia IllFonic (Friday the 13th: The Game) fanoušky, hráče i kritiky rozdělila. I když hodnocení hodně kolísají, průměr z Metacriticu 55 procent na PS4 a 62 procent na PC dává tušit, že se hra moc nepovedla. Z naší recenze si Predátor odnesl známku 4/10.

Ale jedno jsme autorům upřít nemohli. Rozhodně se snažili zachytit atmosféru předlohy, respektive úplně prvního filmu z roku 1987 s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli. A právě jeho postava nyní zavítá i do hry. Vietnamský veterán Alan „Dutch“ Schaefer se v titulu objeví v rámci bezplatné aktualizace.

Dutchův příběh zdarma, ale model za peníze

Update Dutch Tapes bude ke stažení zdarma už 26. května a prozradí, co hrdina dělal uplynulých 33 let. Pokud si ale chcete za Arnolda zahrát, budete muset zaplatit. Kromě zmíněných hlasových pásek se totiž objeví také první zpoplatněná rozšíření. Ta přinesou například podobu Dutche, jak by vypadal v současnosti, alternativní skiny, dřívější přístup k novým zbraním nebo hlas samotného Arnolda. Bylo by fajn, kdyby se ve hře časem objevil třeba i Carl Weathers.

Magazín Entertainment Weekly přinesl v exkluzivním článku další podrobnosti. Samotný Schwarzenegger má ve hře vysvětlit, co se s jeho postavou dělo od událostí původního filmu režiséra Johna McTiernana. Nový Dutchův příběh napsal Jared Gerritzen ze studia IllFonic. Budeme jej nasávat prostřednictvím pásek, které budeme získávat tak, jak se budeme prokousávat k dalším rankům. Jeden z hlasových záznamů “ze září 1987” už si můžete poslechnout na webu Entertainment Weekly.

Dlouholetý fanoušek Predátora Gerritzen svůj návrh příběhu prezentoval přímo Arnoldovi. Schwarzenegger byl podle jeho slov nadšený tím, s čím přišli.

Autoři měli podle Jareda Gerritzena spoustu schůzek, aby se ujistili, že nový přírůstek bude správně zapadat do známého vesmíru a bude reflektovat další události. Gerritzen se přidal k IllFonicu před třemi lety a šlo o jeho první projektu v tomto týmu. Naznačil, jak náročné může být vyrovnat se ze zodpovědností k takové značce. Autoři už přitom představili třeba ženskou verzi predátora, což se také neobešlo bez kritiky fanoušků. Schwarzeneggerův hlas pochopitelně pořídili ještě před aktuální situací ve světě.

Dlouholetý fanoušek Predátora Gerritzen svůj návrh příběhu prezentoval přímo Arnoldovi. Schwarzenegger byl podle jeho slov nadšený tím, s čím přišli. Je prý úžasné zahrát si za něj a slyšet ho říkat nové hlášky. Nahrávání dabingu prý bylo skvělé. Vývojáři přitom naznačují, že tady neskončí a můžeme se v budoucnu dočkat jiných oznámení. Chystají další věci a podle Gerritzena bedlivě naslouchají komunitě.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru