Arma Reforger láká na novou oblast nebo helikoptéry

Do hry v dalších obsahových updatech dorazí řada novinek a vylepšení. Dojde i na škodovky

Zdroj: Bohemia Interactive
2. 8. 2022
Název hry: Arma Reforger Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:

Vývojáři ze studia Bohemia Interactive lákají na nový obsah, který dorazí do jejich hry Arma Reforger. Autoři usilovně pracují na opravách, vylepšeních, ale právě také úplných novinkách – ve smyslu hratelnosti i assetů. Obsahové updaty rozdělil tým na několik tematických balíčků, přičemž ten první nazvaný Ground Support dorazí ještě letos ve čtvrtém čtvrtletí. Má přinést nový herní režim a novou oblast Arland o rozloze 4×4 kilometry.

Sanitky pro Američany i Sověty

Autoři se ale zahleděli také do vzdálenější budoucnosti a naznačili, na co vše se můžeme těšit v budoucnu ve smyslu funkcí a novinek. Vývojáři současně poděkovali hráčům za trpělivost, neboť vývoj takové komplexní hry je podle nich dlouhý proces. A ujišťují, že vývoj hry neskončí ani verzí 1.0, která je naplánovaná na příští rok. Project lead Ján Dušek také připomněl, že updaty budou vycházet jednou za čtrnáct dní namísto každý týden, aby se studio ujistilo, že je každá verze náležitě otestovaná.

Pokud jde o nový obsah, láká Bohemka na tři hlavní milníky – Ground Support, Air Assault a Final Strike. Jejich chystaný obsah můžete důkladně prostudovat přímo v tabulkách od vývojářů, my se zaměříme jen na některé ze zajímavostí, na něž vývojáři lákají. Ground Support přinese zmíněnou novou oblast, nové zbraně či sanitku pro americké i sovětské jednotky.

Helikoptéry a škodovky

Air Assault láká na balistickou ochranu, světlice, bajonety, tlumoče a hlavně, jak už samotný název napovídá, helikoptéry UH-1H a Mil Mi-8MT. Garáž se ale rozroste také o vůz Škoda 1203. A konečně Final Strike přinese minomety, protipěchotní miny, civilní oblečení a další vojenská vozidla. Mezi nimi ale také auto Škoda 105.

To jsou ale opravdu jen některé z mnoha novinek, které do Army Rerofger míří. Vylepší se dovednosti umělé inteligence, přibude oživování, elektrická síť nebo destrukce budov. Vřele vám proto doporučujeme podívat se na obsah jednotlivých milníků blíže, pokud Armu hrajete nebo o ní minimálně uvažujete.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru