Arkhamská trilogie pro Switch se na poslední chvíli odkládá

Arkhamská trilogie pro Switch se odkládá

Hry s Batmanem měly dorazit už za pár dní, vývojáři ale potřebují trochu víc času

Zdroj: Warner Bros.
3. 10. 2023

Vývojáři ze studia Rocksteady v průběhu srpna oznámili, že na Switch přinesou oceňovanou trilogii s Batmanem. Arkhamská série, sestávající z her Arkham Asylum, Arkham City a Akrham Knight, měla dorazit už 13. října s tím, že na přípravách portů nepracuje zmíněné studio. Za verzi pro Switch je zodpovědné kalifornské studio Turn Me Up Games, které však na dokončení potřebuje trochu víc času. Kvůli tomu byla kolekce z plánovaného termínu odložena až na začátek prosince.

„Potřebujeme víc času, abychom přinesli hráčům na Nintendu Switch co možná nejlepší výsledek,“ objevilo se na sociálních sítích v noci z pondělí na úterý. Vývojáři se rovněž omluvili hráčům, kteří na kolekci čekali a poděkovali za trpělivost. Nic jiného totiž v tuhle chvíli nezbývá, odklad na poslední chvíli však vyvolává otázky, co za ním skutečně stojí. Ačkoliv by bylo zcela na místě posunout vydání, pokud by stav hry neodpovídal standardům, v tuto chvíli už mělo být delší dobu hotovo i kvůli certifikaci.

Je proto pravděpodobné, že odklad přichází spíše po strategickém rozhodnutí, vyhnout se stále ještě velmi silné říjnové i listopadové herní nabídce a nesoupeřit s ostatními hrami. Zvlášť, když v polovině října – původně tedy jen týden po plánovaném vydání Arkham Trilogy – dorazí jiná komiksová adaptace, a sice Spider-Man 2 od Insomniac Games. Bez ohledu na to, že titul nebude dostupný na Switchi, dá se předpokládat, že v nadcházejících dnech na sebe strhne veškerou pozornost, a to přirozeně nemluvíme o dalších titulech jako Alan Wake II, Forza Motorsport, Lords of the Fallen nebo třeba Super Mario Bros. Wonder.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru