Annapurna chystá vlastní konferenci, ale až na červenec

Annapurna chystá vlastní konferenci, ale až na červenec

Fanoušci vyhlížejí kočičí dobrodružství Stray nebo rozšíření pro hit Outer Wilds

Zdroj: Annapurna Interactive
13. 6. 2021

Zatímco my se právě nacházíme v samém centru sezóny konferencí, společnost Annapurna Interactive oznamuje, že svou vlastní show uskuteční až příští měsíc. Vlastní akci bude mít tento vydavatel vůbec poprvé a uskuteční se 29. července od 21 hodin našeho času.

Měli bychom se při této příležitosti dozvědět více informací o hrách The Artful Escape, Skin Deep, Solar Ash, Neon White nebo Stray. Ale na přetřes prý přijdou i úplně nová oznámení. Na druhé straně logo Annapurny budeme mít možnost spatřit i v těchto dnech, takže E3 se tak docela firma nevyhýbá, pokud by to tak snad na vás působilo. Už se dokonce párkrát objevilo.

Vytříbené portfolio

Americká společnost Annapurna Interactive se zrodila z filmového studia Annapurna Pictures, a má tedy logicky velmi blízko k filmovým a uměleckým hrám. Vydavatelství bylo založeno v roce 2016 a i když se zaměřuje na nezávislé hry, vydává v podstatě jeden hit za druhým. Nebo minimálně vysoce ceněné tituly.

Z portfolia Annapurny stojí za zmínku What Remains of Edith Finch, Flower, Gone Home, Ashen, Outer Wilds, Kentucky Route Zero nebo Maquette. Chystá hry jako 12 Minutes nebo Last Stop.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru