American Truck Simulator, SCS Software, American Truck Simulator zamíří do Washingtonu

American Truck Simulator zamíří do Washingtonu

"Šerife, co vám to tady všude roste za stromy?" "To jsou Douglasovy jedle."

16. 1. 2019
Název: American Truck Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2016

Vývojáři American Truck Simulatoru z pražského studia SCS Software pokračují ve své dlouholeté pouti a lákají fanoušky na oficiální odhalení nového rozšíření. Vše nasvědčuje tomu, že se po Kalifornii, Nevadě, Arizoně, Novém Mexiku a Oregonu vypravíme ještě severněji do státu Washington. Po nedávném rozšíření pro Euro Truck Simulator 2, které nás vzalo do Pobaltí, to tak skutečně vypadá, že se autorům povede zásobovat své fanoušky ještě častěji žádaným novým obsahem.

Na svém blogu se SCS Software podělili o první screenshoty z nové oblasti, jejíž jméno zatím tají, ale povzbuzují komunitu, aby se pustila do hádaní. Hráčům netrvalo dlouho, než si obrázky spojili se skutečnými místy na mapě. Ostatně o Washingtonu se spekulovalo už v minulosti a i když počet možných destinací se rozrůstá s tím, jak se rozšiřuje dosavadní mapa, stále se spekuluje jen o části amerických států, protože SCS přirozeně nechtějí vytvořit stát, který by stál izolovaně sám o sobě bez spojení s už pokrytým územím.

SCS lákají, že už jsou připravení pomalu mluvit o tom, co chystají na letošní rok. A také se jim podle jejich slov daří pracovat na více projektech současně v různé fázi vývoje, což je klíčové pro budoucnost American Truck Simulatoru. Jako obvykle přitom chce tým o nové expanzi mluvit až ve chvíli, kdy si je jistý, že může představit dostatek hotového obsahu na pravidelné bázi. Na oznámení jména dalšího státu by prý byla ideální chvíle, ale nejprve je třeba fanoušky trochu navnadit. Přijít o zábavné tipování by byla škoda. A my souhlasíme. Lidé by se tak nemohli například předhánět v tom, kdo první pozná na jednom ze screenshotů přístav nedaleko města Coupeville.

Jestli skutečně momentálně vzniká více map současně, je docela dobře možné, že kromě severu už vývojáři vyrazili i východním směrem a zamířili třeba do států jako Utah, Idaho, Texas nebo Colorado. A navíc nikdo nemůže vyloučit, že se vydají ještě severněji do Kanady či na jih do Mexika. Jak ostatně několikrát zmínili i v rozhovorech pro Vortex, dělají American Truck Simulator, ne USA Truck Simulator.

American Truck Simulator, SCS Software, American Truck Simulator zamíří do Washingtonu

Ten druhý Washington

Washington je osmnáctým největším státem USA. Jeho hlavním městem je Olympia, mnohem známější jsou ale města Seattle nebo Tacoma. Území bylo pojmenováno po prvním americkém prezidentovi ještě předtím, než se stalo 42. státem USA. Ve státě Washington se "nachází" i fiktivní městečko Twin Peaks ze stejnojmenného seriálu Davida Lynche. A ačkoli samotné městečko neexistuje, seriál se tu opravdu východně od Seattlu natáčel. Tak třeba se dočkáme nějaké zajímavé odbočky…

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru