American Truck Simulator, SCS Software, American Truck Simulator se rozšíří do Arkansasu

American Truck Simulator se rozšíří do Arkansasu

DLC láká na přírodní krásy. Bude už 16. státem, který hru postupně táhne k východu USA

Zdroj: SCS Software
17. 9. 2023
Název: American Truck Simulator Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 2. 2. 2016 Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2016

Vývojáři z SCS Software si před lety nevytyčili zrovna snadný úkol – zpracovat v American Truck Simulator celé Spojené státy a nabídnout hráčům možnost převážet náklad od západního pobřeží k východnímu. Autoři hry jsou momentálně na 13 státech, dosud jsme věděli o dvou dalších, které v pražských kancelářích vznikají – Kansas a Nebraska – aby se k nim přidal ještě jeden, Arkansas. SCS Software tak dostává nedávným slovům CEO Pavla Šebora z našeho rozhovoru, ve kterém zaznělo, že se efektivita zvyšuje a týmy jsou schopné pracovat na větším množství rozšíření najednou, a přitom si další a další státy v nabídce ATS nemusí být zrovna podobné. V případě nově představeného Arkansasu se mohou hráči těšit především na přírodní krásy, které budou vyvažovat prostý fakt, že Arkansas má jen necelé 3 miliony obyvatel a je svou rozlohou až na 29. místě mezi státy USA.

Jak uvádí vývojáři z SCS na svém blogu, přednosti Arkansasu jsou úchvatné scenerie hor a hustých lesů, mezi kterými se budou hráči pohybovat se svými nákladními vozy. „[Tento] stát je přírodním klenotem se třemi národními lesy, více než 40 státními parky, téměř 9000 mílemi nedotčených pototků a řek, jako jsou Arkansas a Mississippi, a donekonečna se táhnoucími pohořími Ozark a Ouachita,“ vydzvihují vývojáři. Samozřejmě pak ale lákají i na města, jejich průmysl a nejrůznější pamětihodnosti, které už tradičně zpestřují herní zážitek a hráči je rádi hledají.

S touto vidinou hodlají vývojáři dále o Arkansasu informovat a hráče patřičně připravit na další z chystaných států. Do té doby by však měli mít všichni na paměti, že přídavek začal teprve vznikat a obrázky tak pochází velmi raného stádia. I z tohoto důvodu zatím vývojáři neposkytli informaci o konkrétním datu vydání, která se v tuto chvíli netýká ani Kansasu a Nebrasky, dá se však odhadnout, že na Arkansas dojde přibližně za rok na podzim, s přihlédnutím ke zhruba půlročním cyklům. Na druhou stranu, Arkansas skutečně nepatří k největším a je možné, že i v kombinaci se zmiňovanou zvyšující se efektivitou práce bude dílo hotové dřív.

Pokud vás zajímá víc o aktuálním stavu SCS Software, podívejte se na výše vzpomínaný rozhovor s Pavlem Šeborem, kde zazněla řada zajímavých postřehů a informací.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru