American Truck Simulator

American Truck Simulator letos zamíří do Utahu

V pořadí sedmý stát vezme hráče dále do vnitrozemí

6. 7. 2019
Název: American Truck Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2016

Tuzemští SCS Software na svém blogu u příležitosti amerického Dne nezávislosti nalákali k dalšímu rozšíření herní mapy American Truck Simulatoru. Pozornějším hráčům mohl už něco napovědět nedávno zveřejněný teaser, dnes už ale oficiálně víme, že později tento rok ve hře vyrazíme do Utahu.

Ten, jak autoři na svém blogu trefně podotýkají, rozbije tvar doposud vydaných států připomínajících písmeno „L“ (anebo také hokejku) a přinese další dávku variability a samozřejmě i nové cesty. SCS Software původně lákali na v pořadí již sedmý stát za pomocí bzučení včel a naráželi přitom na to, že se Utahu přezdívá Beehive State, neboli stát včelího úlu. To odkazuje na píli tamních obyvatel, na zakladatele státu z řad mormonů i na symbol včelího úlu na vlajce.

Rozšíření mapy přinese nové druhy zboží vycházející z reálného průmyslu Utahu, zavede hráče mimo jiné i do metropole Salt Lake City a předvede různorodou krajinu, jejíž nadmořská výška nikdy neklesne pod 600 metrů a která se vyznačuje velkou hornatostí. Rozlohou jde o 13. největší stát USA, díky čemuž z hlediska plochy nabídne veliké pískoviště pro všechny fandy truckové dopravy. Se třemi miliony obyvatel ale nepůjde o nejhustěji zalidněnou krajinu.

Rozšíření mapy o Utah ještě nemá datum vydání, vývojáři ale slibují komunitu virtuálních truckerů pravidelně zásobovat obrázky a zprávami o stavu vývoje. Prozatím se každopádně kromě první upoutávky můžete podívat i na sérii obrázků odhalujících mimo jiné diverzitu krajiny.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru