Amazon má detaily o New Tales from the Borderlands

Již dříve oznámený titul by měl dorazit v říjnu. Hrát se zřejmě bude za tři postavy

Zdroj: ilustrační foto, Gearbox
18. 8. 2022
Název hry: New Tales from the Borderlands Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 21. 10. 2022 Platformy: , , , , , Žánr:

Na konci dubna oznámili vývojáři z Gearboxu, že se rozhodli vyslyšet volání mnoha fanoušků a pustili se do práce na pokračování adventurního spin-offu Borderlands, který před lety přineslo studio Telltale. S přihlédnutím k popularitě zmíněné střílečky a oblibě Tales from the Borderlands, vyvolala zpráva značné nadšení, i když šlo jen o oznámení bez bližších detailů. Otázkou tedy je, co budou fanoušci dělat nyní, když další detaily neuhlídal Amazon a jeho databáze krátkou chvíli lákala na to, že New Tales from the Borderlands – jak se má pokračování jmenovat – dorazí už 21. října.

Zápisu v databázi Amazonu si hráči všimli dostatečně rychle na to, aby z ní dokázali vyextrahovat všechny potřebné informace. Dalo se totiž očekávat, že stránka bude rychle znepřístupněna, vzhledem k tomu, že titul New Tales from the Borderlands ještě nebyl oficiálně představen a bylo by poněkud zvláštní bez jakéhokoliv dřívějšího upozornění spustit předobjednávky. Tak se s největší pravděpodobností stane až na Gamescomu, kde – hádáme – bude hra zastoupena a Gearbox učiní všem povinnostem za dost.

Do té doby už ale budete vědět, že se ve hře postavíte bezohledným korporátním vůdcům, a to hned se třemi hratelnými postavami. Čeká vás Anu, Octavio a Fran, kteří si podle popisu na Amazonu užijí ten nejhorší den svého života. „Pomozte těmto třem sympatickým ztroskotancům změnit svět (a možná ho i zachránit)! Postavte se planetární invazi, zákeřnému trezorovému monstru a chladnokrevnému kapitalistovi v této filmové jízdě, kde je jen na vás, co se stane dál,“ doplňuje pak popisek a dává vytušit, že opět půjde o značně přestřelenou záležitost. Mottem zůstává boj proti vykořisťování a chamtivosti korporací, takže i tuhle věc si můžete odškrtnout z pomyslného seznamu přání.

Důležité je také doplnit, že hra 21. října dorazí PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series a Switch s tím, že zápis pro PC verzi nebyl v době úniku k dispozici. Není ale příliš důvodů pro to, aby Gearbox opomíjel počítače, takže nevzniká téměř žádný prostor ke spekulacím a i PCčkáři mohou zůstat v klidu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru