Alien: Isolation, Sega, Alien: Isolation vyjde na Switchi v češtině

Alien: Isolation vyjde na Switchi v češtině

Studio Feral Interactive Vortexu potvrdilo, že se fanoušci hororu mohou těšit na lokalizaci

4. 11. 2019
Název: Alien: Isolation Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , , , , Žánr: , Datum vydání: 7. 10. 2014

Minulý týden vyšel nový trailer na survival horor Alien: Isolation pro Nintendo Switch. Objevil se na kanálu studia Feral Interactive, které má port na starost, a při příležitosti Halloweenu fanoušky Vetřelce lákal, že povedený titul od britského studia Creative Assembly vyjde na Switchi ještě letos, ačkoli přesné datum stále neznáme. Co bylo ale ještě zajímavější, upoutávka nabízí i české titulky, které byly součástí PC verze, ale chyběly na konzolích. Čeština od Comgadu, jenž u nás před lety původní hru vydával, je přitom vždy vítaným doplňkem.

Přítomnost v traileru obvykle indikuje příchod oficiální lokalizace, a proto jsme se studia Feral Interactive zeptali, zda je tomu opravdu tak. Tuto informaci nám potvrdila Mary Musgrove s tím, že hra bude vybavena českými titulky, ale přirozeně ne dabingem. I tak se jedná o velmi příjemné překvapení.

Port Vetřelce vypadá podle krátkého videa velmi dobře

Britská společnost Feral Interactive portuje hry pro Mac, Linux i iOS. Na svědomí už jednu konverzi pro Switch má. Letos v září vydala Grid Autosport, který se dočkal velmi kladného přijetí. Za zmínku také stojí, že port Vetřelce vypadá podle krátkého videa velmi dobře. Jistě, bavíme se tu o hře z roku 2014, která vyšla nejen na současných konzolích, ale také na Xboxu 360 a PlayStationu 3, ale to pořád automaticky neznamená záruku odpovídající grafiky na Switchi. A co si budeme namlouvat, technické zpracování je v případě podobného hororu velmi důležité pro vybudování atmosféry.

Alien: Isolation pro Switch byl oznámen v červnu během veletrhu E3. Hra bude obsahovat všechna dříve vydaná DLC včetně rozšíření Last Survivor, v němž se podobně jako v Crew Expendable namísto Amandy objeví Ellen Ripleyová a máme možnost v její kůži prožít scénu z prvního filmu z roku 1979 na palubě lodi Nostromo.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru