Adventura Polda 7 se odkládá

Vývoj zpozdilo onemocnění, ale už pokračuje. Podívejte se na rozhovor s Luďkem Sobotou

Zdroj: Zima Software
23. 6. 2021
Název: Polda 7 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 15. 4. 2022 Platformy: Žánr:

Autoři adventury Polda 7 oznámili, že musí chystané pokračování odložit na první čtvrtletí příštího roku. Ačkoli doufali, že se posunu vydání vyhnou, nakonec nebylo zbytí. Do jejich plánů vstoupilo vážné onemocnění, kvůli němuž se práce na titulu na dva měsíce musela pozastavit. Aby vývojáři stihli vydání v původně naplánovaném vánočním termínu, museli by Poldu 7 zbavit některých částí, které nejsou klíčové, a omezit plánované minihry.

Fanoušci odklad chápou

Škrtat v obsahu se ale týmu nechtělo, a proto raději chystanou hru odložili. Chtějí Poldu 7 dokončit v takové podobě a kvalitě, jak ho od začátku plánovali. Nyní už tým pracuje opět naplno, ale dohnat ztracený čas není snadné. Jestliže do práce nic dalšího nevstoupí, měli bychom se dočkat v prvním čtvrtletí 2022.

Vývojáři se ústy programátora a producenta Petra Svobody omluvili všem fanouškům a přispěvatelům z crowdfundingové kampaně. Dlužno dodat, že hráči mají pro důvody odkladu pochopení a na zprávu reagují především slovy podpory. Ostatně snad každý raději chvíli počká na kompletnější výsledek, než novinku uspěchat za cenu škrtání.

Pokud byste se chtěli do vývoje ponořit hlouběji, můžete sledovat deníčky z vývoje na kanálu autorů na YouTube. Vývojáři tu představují jednotlivé části své práce, ale podívat se můžete třeba i na rozhovor s Luďkem Sobotou, který dabuje hlavního hrdinu.

Více podrobností o hře samotné najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru