A Plague Tale: Requiem, Focus Entertainment, A Plague Tale: Requiem dostal 60 fps na konzolích

A Plague Tale: Requiem dostal 60 fps na konzolích

Vytoužený režim výkonu dorazil na PlayStation 5 a Xbox Series X

Zdroj: Asobo Studio
10. 5. 2023
Název: A Plague Tale: Requiem Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 18. 10. 2022 Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 18. 10. 2022

Společnost Focus Entertainment oznámila, že vývojáři z týmu Asobo Studio vydali nový update s režimem výkonu pro A Plague Tale: Requiem na konzolích. Díky tomu hra běží na PlayStationu 5 a Xboxu Series X v 60 fps. Absence tohoto frameratu byla jedním bodů z kritiky při vydání hry. Nový update ale dorazil také do PC verze a vylepší příští týden i cloudovou verzi na Switchi. Na PC má patch vylepšovat grafiku a optimalizovat výkon hry.

60 fps na konzolích je samozřejmě volitelný režim. Kdo preferuje rozlišení a detaily grafiky, dál může zůstat věrný výchozímu módu. Update na všech platformách včetně Series S samozřejmě opravuje také dříve objevené chyby. Autoři se při této příležitosti pyšní rovněž hodnoceními, oceněními a nominace, které od vydání titulu nasbírali.

Na PlayStation Storu je hra aktuálně ve slevě. Namísto 1600 korun za digitální verzi zaplatíte 1040 korun. Na Steamu je A Plague Tale: Requiem také levnější. Místo 50 eur stojí jen 30 eur.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru